فروش ترولی رستورانی

فروش ترولی رستورانی

ترولی رستورانی جهت حمل و سرو غذا بین میزهای یک رستوران کاربرد دارد گرچه ترولی پذیرایی و ترولی نظافتی نیز در رستوران ها استفاده می شود.

فروش ترولی رستورانی

فروش ترولی رستورانی توسط شرکت فنی و مهندسی پارسینا سازه سال ها است که در ایران انجام می شود، شرکت پارسینا سازه در تولید و فروش انواع ترولی فعالیتی گسترده دارد و از کارشناسان و مهندسان متخصص و با دانش در این زمینه بهره برده است. ترولی ابزاری است که برای حمل و جابجایی مواد و محصولات مورد استفاده قرار می گیرد، تاریخچه این وسیله به سال های دور بر می گردد، از ترولی در فضا و مکان های متنوعی استفاده می شود و استفاده از آن اهداف گوناگونی را دنبال می نماید.

ترولی ها در ابعاد و سایز مختلفی تولید می شوند تا افراد در انتخاب خود با محدودیت روبه رو نباشند.جنس این ابزار کاربردی نیز معمولا متنوع است و اکثرا از استیل و یا پلاستیک فشرده در ساخت و تولید آنها استفاده می شود.شرکت پارسنا سازه در که در زمینه فروش ترولی رستورانی فعالیت دارد در ادامه مطلب توضیحات بیشتری را در مورد این ترولی در اختیارتان قرار خواهد داد.

ترولی رستورانی چیست؟

شرکت فنی و مهندسی پارسیناسازه که در زمینه فروش ترولی رستورانی در ایران فعالیت دارد یکی از ترولی هایی که تولید و در بازار عرضه می نماید به نام ترولی رستورانی است. این ترولی همانگونه که از نامش مشخص است در رستوران ها و غذاخوری ها مورد استفاده قرار می گیرد، البته نکته قابل ذکر در مورد ترولی رستورانی این است که انواع مختلفی دارد و هر کدام از آنها یک وظیفه مشخصی دارد که در ادامه در مورد آنها توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد. ترولی های رستورانی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها از جنس های متفاوتی هستند. مانند، ترولی حمل غذا، ترولی نظافتی، ترولی حمل ظروف.

در ساخت این ترولی ها از مواد مختلفی استفاده می شود، مثلا جنس ترولی حمل غذا معمولا استیل است تا به راحتی توانایی رعایت بهداشت و تمیز کردن آن وجود داشته باشد اهمیت بهداشت در این ترولی به این دلیل است که با سلامت انسان ارتباط مستقیمی دارد و اگر آلوده باشد غذایی را که بر روی آن قرار می دهند نیز آلوده خواهد کرد.جنس ترولی حمل ظروف نیز معمولا از پلاستیک فشرده است تا پرسنل و خدمه زمانی که ظروف را بر روی آن قرار می دهند، به راحتی بتوانند آنرا به حرکت در آورند.

انواع ترولی

طبق گزارش شرکت پارسینا سازه که در زمینه ای فروش ترولی رستورانی فعالیت دارد ترولی ها به صورت کلی انواع مختلفی دارند برای مثال می توان به ترولی هتلی، ترولی رستورانی، ترولی بیمارستانی، فروشگاهی و... اشاره کرد. نکته ای مهم در مورد ترولی این است که هر کدام از این ترولی های نام برده شده خود دارای انواع گوناگونی می باشند.ترولی رستورانی شامل ترولی نظافتی، حمل غذا، حمل ظروف است که هر کدام از آنها وظیفه ای مشخصی دارند.

ترولی نظافتی

یکی از ترولی های رستورانی که شرکت های فروش ترولی رستورانی آنرا عرضه می کنند ترولی رستورانی نظافتی است.همانطور که می دانید این ترولی یکی از پر کاربردترین نوع ترولی می باشد که در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، نظافت هر مکان عمومی برای صاحبان آن مکان بسیار حائز اهمیت است، بدین ترتیب از ترولی نظافتی برای سهولت کار خدمات و نظافت بهره برده می شود.از امکانات این ترولی می توان به وجود قفسه و طبقات برای نگهداری مواد شوینده و بهداشتی و همچنین تفکی قسمت های آب تمیز از آب کثیف و استفاده شده اشاره کرد.

ترولی حمل ظروف

یکی دیگر از انواع ترولی که باید به آن اشاره کنیم ترولی حمل ظروف است، کاربرد این ترولی برای حمل ظروف تمیز و کثیف می باشد، وجود طبقات مختلف این امکان را برای پرسنل ایجاد می نماید تا ظروف تمیز از کثیف تفکیک شود، همچنین بتوان با استفاده از این ترولی در جا به جایی ظروف از میز مشتری تا آشپزخانه سرعت بخشید.

ترولی حمل غذا

شرکت پارسینا سازه فروش ترولی رستورانی و به خصوص ترولی حمل غذا را در صدر فروش انواع ترولی معرفی نموده است.از مزایای این نوع ترولی این است که می تواند دمای غذا را حفظ نماید تا غذا با حفظ دمای اصلی و اولیه خود به میز مشتری برسد و همچنین برای حفظ دمای نوشیدنی ها فضای مشخصی تعیین شده است. چرخ های این نوع ترولی از جنس پلاستیک فشرده است تا از ایجاد کمترین صدا جلوگیری نماید.

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۱/۰۴/۳۱ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 549 | 1658493193