ترولی رستورانی

ترولی رستورانی

ترولی رستورانی همان گونه که از نامش مشخص است بیشترین کاربرد آن در رستوران و هتل ها است. استفاده از این ترولی در رستوران با اهداف گوناگونی صورت می گیرد. افراد اکثر مجالس و مهمانی های خود را در تالارها و رستوران ها برگزار می کنند.از آنجایی که معمولا تعداد افرادی که در این مجالس شرکت می کنند زیاد می باشند، پذیرایی با کیفیت از مهمانان بسیار با اهمیت است و همچنین نیاز به نیروی کار و خدمه ای زیادی وجود دارد.

 استفاده از ابزار و تجهیزات گوناگون توانسته است که کمک زیادی در امر پذیرایی و سرعت بخشیدن در انجام کارها داشته باشد.یکی دیگر از مواردی که باید به آن اشاره کنیم این است که، نمی توان از تعداد پرسنل بالا در رستوران و هتل استفاده کرد، زیرا هم باعث تداخل در وظایفشان می شود و هم بالا رفتن تعداد پرسنل باعث ازدحام زیاد و انتشار میکروب در بین حضار می شود، بدین ترتیب استفاده از ترولی رستورانی می تواند بسیار موثر باشد.

ترولی رستورانی چیست؟

ترولی رستورانی نیز همانند سایر ترولی ها برای کمک به انسان در تسریع کارها تولید شده است. استفاده از  این ترولی علاوه بر اینکه در امر تسریع انجام کارها کمک می کند، در صرفه جویی زمان نیز بسیار تاثیرگذار است. ترولی های که در رستوران و هتل مورد استفاده قرار می گیرند به منظور ارائه خدمات بهتر و باکیفیت تر می باشند و چندین دلیل در استفاده از آنها وجود دارد. ترولی رستورانی در دو نوع ترولی پذیرایی و نظافتی طراحی و تولید شده است.شما به دنبال هر نوع از ترولی که باشید به راحتی با قیمتی مناسب می توانید آنرا از شرکت پارسیناسازه خریداری نمایید. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی نیز می توانید با کارشناسان ما در این شرکت در ارتباط باشید. هر کدام از ترولی ها وظیفه و کاربرد مشخصی دارند که در ادامه مطلب آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد، تا با کاربرد و مزایای آنها بیشتر آشنا شویم.

ترولی رستورانی پذیرایی

یکی از انواع ترولی رستورانی که بسیار پرکاربرد است، ترولی پذیرایی می باشد. استفاده از این ترولی با اهداف گوناگونی انجام می شود. یکی از استفاده هایی که از ترولی پذیرایی می شود، برای سرو غذا و نوشیدنی به مشتریان می باشد، برای صاحبان رستوران ها حفظ رضایت مشتریان بسیار مهم است، این رضایت حاصل نمی شود مگر اینکه نه تنها کیفیت غذا بالا باشد بلکه با حفظ دمای اولیه خود به میز مشتری برسد. ترولی رستورانی پذیرایی به دلیل دارا بودن فضا و قفسه های تعبیه شده مناسب برای حفظ گرما و سرما توانسته است تا حد زیادی به این امر کمک نماید.علاوه بر قفسه های مناسب برای حفظ گرما بخش های را نیز برای حفظ سرمای نوشیدنی ها طراحی و تعبیه نموده اند تا دمای انواع نوشیدنی نیز حفظ شود.

ترولی نظافتی

یکی دیگر از انواع ترولی رستورانی که علاوه بر رستوران، در هتل، فروشگاه و مکان های زیادی استفاده می شود ترولی نظافتی است. این نوع از ترولی را به جرات می توان پرکاربرد ترین نوع ترولی معرفی نمود.کارکرد ترولی نظافتی نیز در چند حیطه مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از اهداف استفاده از ترولی نظافتی برای حمل و انتقال ظروف غذا به میز مشتریان است. از مزایای ترولی رستورانی نظافتی این است که پرسنل رستوران به راحتی می توانند ظروف تمیز و کثیف را از هم جدا و تفکیک شده نگهداری نمایند.

زیرا برای هر بخش یک فضا و قسمتی تعبیه شده است. از دیگر کاربرد ترولی نظافتی که باید به آن نیز اشاره نماییم، استفاده در بخش نظافت، بهداشت و تمیز کردن رستوران است. این نوع از ترولی ها نیز دارای قفسه های می باشد که به راحتی می توان مواد شوینده، ابزار بهداشتی را در آن قرار داد. یکی از مزیت های این ترولی این است که دارای دو محفظه نگهداری آب می باشد و به راحتی این امکان را فراهم می سازد تا آب کثیف و استفاده شده از آب تمیز تفکیک شود. شما عزیزان برای خرید ترولی رستورانی، ترولی هتلی، ترولی فروشگاهی، نظافتی و.... می توانید به شرکت مهندسی پارسیناسازه مراجعه نمایید. و با توجه به نیاز و بودجه ای خود مناسبترین و باکیفیت ترین ترولی را خریداری نمایید. مشاوره های این گروه صنعتی کاملا به صورت رایگان و جامع می باشد.شما در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید یا از طریق شماره های درج شده در وب سایت و یا به صورت حضوری با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 نمایش:
امتیاز: 4 از 5. مجموع 12 رای
۱۴۰۱/۰۲/۱۷ | بازدید: 190 | 1651947782