سازنده انواع ترولی

سازنده انواع ترولی

ترولی ها به عنوان یکی از تجهیزات کاربردی در انواع ترولی بیمارستانی ، ترولی هتلی ، ترولی رستورانی و ... کاربرد های متنوعی دارند.

سازنده انواع ترولی 

شرکت پارسیناسازه ، شرکت صنعتی بزرگ در زمینه ساخت و تولید انواع ترولی در ایران است. ترولی ابزاری برای حمل و جا به جایی کالا ها و محصولات گوناگون است. یکی دیگر از موارد استفاده از ترولی برای انتقال و جا به جایی انسان است. ترولی ها یکی از کاربردی ترین ابزار در صنایع مختلف به شمار می روند.استفاده از ترولی توانسته است تا حجم زیادی از فشاری را که امکان دارد به نیروی انسانی وارد شود بکاهد.

در واقع ترولی این امکان را فراهم می سازد که کارکنان صنایع حجم و وزن زیادی از مواد و محصولات را بر روی آن قرار دهند و تنها با ایجاد فشار کم آنرا به حرکت درآورند. از ترولی ها در محیط های مختلفی مانند فرودگاه، بیمارستان، هتل، رستوران ها و.... استفاده می شود. ترولی ها انواع متعددی مانند ترولی نظافتی، خدماتی، بیمارستانی، فروشگاهی، هتلی و... دارند.

مزایای استفاده از ترولی

این مطلب با نام سازنده انواع ترولی و کاربردهای آن توسط شرکت پارسیناسازه منتشر گردیده است.این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های صنعتی در زمینه ساخت انواع ترولی است.ترولی های تولیدی شرکت پارسیناسازه از بهترین آلیاژ و مواد بوده است تا وزن زیادی از مواد و محصولات را تحمل کند و از هرگونه آسیب به محصولات جلوگیری نماید. یکی از محیط های که استفاده زیادی از این ابزار دارد بیمارستان است، ترولی که در این مکان استفاده میشود باید کاملا آنتی باکتریال و بهداشتی باشد تا از جذب و انتشار انواع بیماری و میکروب جلوگیری کند.

ترولی ابزاری است که با توجه به نیاز صنایع، افراد و شرکت ها طراحی و تولید می شود.استفاده از این وسیله بسیار راحت و آسان است و هر فردی توانایی استفاده از آنرا دارد. بنابراین مزیت های استفاده از ترولی شامل مواردی مانند، سهولت در حمل و جابه جایی، کمترین فشار به نیروی انسانی، انجام کار در کوتاهترین زمان و... است.

انواع ترولی

در ادامه مطلب سازنده انواع ترولی و کاربرد آنها قصد داریم که انواع آنرا مورد بررسی و معرفی قرار دهیم. ترولی ها با توجه به نوع کارکرد و محیطی که مورد استفاده قرار میگیرند به چندین دسته تقسیم می شوند.ترولی بیمارستانی، ترولی هتلی، ترولی فروشگاهی، ترولی نظافتی و....

ترولی فروشگاهی

یکی از انواع ترولی پرکاربرد که همه ما در اطراف خود آنها را دیده ایم و حتی از آنها استفاده کرده ایم ترولی فروشگاهی است. این مدل ترولی نام دیگری به نام چرخ خرید نیز دارد، فروشگاه ها همواره به دنبال راهی هستند که در امر جذب مشتری موفق عمل کنند. استفاده از این ترولی ها حتی در فروشگاه های کوچک نیز کاربرد دارد، زیرا با استفاده از آن افراد خریدهای خود را به راحتی حمل میکنند و فشاری به آنها وارد نمی شود.

ترولی بیمارستانی

در ادامه مطلب سازنده ترولی و کاربرد آنها باید در مورد یک ترولی پر مصرف یعنی ترولی بیمارستانی صحبت کنیم. ترولی های که در بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرند انواع گوناگونی دارند. یک نوع ترولی برای حمل بیماران است که باید از بهترین متریال و مواد ساخته شده باشد تا از هرگونه آسیب به بیماران جلوگیری نماید. نوع دیگر ترولی که در بیمارستان ها استفاده می شود برای حمل تجهیزات تنفسی و جراحی می باشد.

ترولی هتلی

ترولی هتلی نیز همانگونه که از نامش مشخص است در هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد. ترولی های که در هتل ها استفاده می شوند نیز چندین نوع دارند. یکی از این ترولی ها برای نظافت است. کارکنان هتل می توانند ملحفه، روبالشتی، مواد بهداشتی و شوینده را درون این ترولی ها قرار دهند و به راحتی آنها را حمل کنند. از ویژگی ترولی نظافتی این است که برای شست و شو نیز مورد استفاده قرار می گیرد و این امکان را فراهم می سازد تا آب کثیف را از آب تمیز جدا سازد و تفکیک نماید.یک نوع ترولی دیگری نیز در هتل ها استفاده می شود که برای حمل چمدان مسافرها تا اتاق است.

ترولی نظافتی

ترولی نظافتی در فضا و مکان های مختلفی مانند، رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها و... استفاده می شود. از ویژگی های این ترولی تفکیک آب تمیز و کثیف، جداسازی ملحفه و روتختی های تمیز و کثیف، فضای مناسب برای قرار گیری مواد شوینده و ابزارهای بهداشتی است.

امتیاز: 4 از 5. مجموع 12 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۱/۰۳/۲۶ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 786 | 1655377545