تولید انواع ترولی

تولید انواع ترولی

شرکت پارسینا سازه با استفاده از بهترین متریال و طراحی های زیبا در زمینه تولید انواع ترولی فعالیت می کند.

تولید انواع ترولی در شرکت فنی و مهندسی پارسینا سازه به صورت تخصصی و حرفه ای توسط کارشناسان متخصص و همچنین با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد و متریال انجام می شود. ترولی ابزاری برای حمل و انتقال محصولات و مواد گوناگون در زمان کوتاهتر و سرعت بالاتر است.ترولی ها انواع گوناگونی دارند و در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند، برای مثال می توان به ترولی فروشگاهی، عمومی، نظافتی، خدماتی، هتلی، بیمارستانی و... اشاره کرد.

معمولا نام گذاری ترولی با توجه به مکانی که مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین کاربرد آنها انجام می شود.نکته مهمی که در تولید انواع ترولی باید به آن توجه شود، مواد و متریالی است که از آن در ساخت ترولی استفاده می شود. این متریال باید حتما بالاترین کیفیت را داشته باشند تا تحمل وزن بالای محصولات و اجناس را داشته باشد.

تولید انواع ترولی

شرکت پارسینا سازه در زمینه ای تولید انواع ترولی در ایران فعالیتی گسترده و موفق دارد. همانطور که گفتیم ترولی در انواع مختلف و با اهداف گوناگونی ساخته می شوند. اما نکته قابل توجه در مورد ترولی این است که در ساخت و تولید برخی از آنها حتما باید از بهترین و با کیفیت ترین مواد و متریال استفاده شود، زیرا در مکان های حساس مورد استفاده قرار می گیرند.

برای مثال می توان به ترولی بیمارستانی اشاره نمود، از آنجایی که از این ترولی در درمانگاه ها و بیمارستان ها استفاده می شود باید متریال آن کاملا آنتی باکتریال باشد.اهمیت متریال ساخت ترولی بیمارستانی به این دلیل است که، از این ترولی در میان بیماران استفاده می شود، به همین دلیل جنس این ترولی باید به گونه ای باشد که از انتشار بیماری، میکروب و باکتری ها جلوگیری نماید.

ترولی بیمارستانی چه کاربردی دارد؟

در ادامه ای مطلب تولید انواع ترولی قصد داریم که در مورد یک نوع ترولی پرکاربرد به نام ترولی بیمارستانی توضیحاتی را ارائه دهیم.ترولی که در بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد انواع مختلفی مانند ترولی حمل بیمار، ترولی حمل تجهیزات، ترولی نظافتی و...دارد که هر کدام از این ترولی ها کاربرد مشخصی دارند. از ترولی حمل بیمار برای انتقال بیمارانی که توانایی جا به جایی به خودی خود ندارند استفاده می شود.جنس این ترولی ها باید به گونه ای باشد تا توانایی حمل بیمار را به راحتی داشته باشد و در هنگام حرکت آسیبی به بیماران وارد نشود.

یک نوع ترولی دیگری که در بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد ترولی نظافتی است، معمولا از این ترولی در مکان های زیادی مانند رستوران، هتل، فروشگاه استفاده می شود، از مزایای این ترولی ها وجود قفسه و طبقات مختلف برای قرارگیری مواد شوینده، ابزار شست و شو، ملحفه و روبالشتی می باشد. امکان تفکیک آب تمیز و آب کثیف نیز یکی دیگر از مزایای ترولی نظافتی است تا پرسنل و خدمه ای بخش نظافت با سرعت بیشتری وظایف خود را انجام دهند.

خرید ترولی

صاحبان صنایع، فروشگاه ها، رستوران و هتل ها می توانند برای خرید هرگونه ترولی به مجموعه پارسینا سازه که در زمینه ای تولید انواع ترولی فعالیت دارد مراجعه نمایند.قبل از اینکه ترولی را انتخاب و خریداری نمایید باید به یکسری موارد توجه نمایید، نکته ای مهم در خرید ترولی این است که قصد دارید از ترولی چه استفاده ای نمایید مثلا اگر هدف شما از خرید ترولی حمل مواد غذایی است باید ترولی را انتخاب کنید که از جنس استیل تا باشد تا هم توانایی حفظ دمای غذا را داشته باشد و هم به راحتی قابل شست و شو و رعایت موارد بهداشتی باشد.

یا اگر برای حمل محصولات و اجناس از ترولی استفاده می کنید، بهتر است که از ترولی با جنس پلاستیک فشرده بهره برده شود تا حمل آن آسانتر صورت گیرد. تولید انواع ترولی نیاز به تخصص و مهارت ویژه ای دارد تا بتوان بهترین نوع آنرا طراحی و تولید نمود.در ساخت ترولی باید به متریال ساخت، شکل ظاهری ترولی، رعایت موازین بهداشتی، وزن و ابعاد ترولی توجه شود. وزن ترولی باید به گونه ای باشد که در هنگام استفاده فشاری به فرد وارد نشود و به راحتی بتواند آنرا به حرکت در بیاورد.ابعاد ترولی باید به شکلی باشد که فضای زیادی را اشغال نکند و همچنین بتوان محصولات و اجناس مختلف را به راحتی در آن قرار داد.بهتر است که جنس چرخ های ترولی از پلاستیک فشرده باشد تا در هنگام حرکت از ایجاد سر و صدا جلوگیری نماید و به راحتی به حرکت درآید.

امتیاز: 4 از 5. مجموع 12 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۱/۰۴/۱۶ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 713 | 1657188381