ترولی عمومی

ترولی عمومی

ترولی عمومی یکی از پر کاربردترین نوع ترولی است که در مکان و فضاهای گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که از نام این ابزار مشخص است این نوع از ترولی این امکان را برای افراد به وجود می آورد تا به راحتی در هر فضایی مانند رستوران، هتل، بیمارستان، فروشگاه و... مورد استفاده قرار گیرد.استفاده از این ابزار کاربردی به راحتی انجام می شود. و این امکان را برای افراد فراهم می آورد تا در زمان کوتاهی مقادیر زیادی از محصولات و کالاها را جابه جا نماید.

همچنین یکی دیگر از مزایای ترولی عمومی این است که در امر خدمات و نظافت برای کارکنان بسیار کاربردی است. مثلا ترولی که برای نظافت مکان های مختلف استفاده می شود، این امکان را دارد تا آب تمیز و آب کثیف حاصل شده از تمیز کردن محیط را تفکیک نمود.

ترولی عمومی چیست؟

ترولی ابزار و وسیله ای است که با هدف کمک به انسان در امر جا به جایی و انتقال ابداع و تولید شد. شرکت پارسیناسازه سال ها است که در زمینه تولید انواع ترولی عمومی، ترولی بیمارستانی، ترولی فروشگاهی، ترولی هتلی و... فعالیت دارد. از مزایای ترولی های تولید شده ای این شرکت این است که از بهترین مواد و متریال برای تولید ترولی استفاده شده است. ترولی ها باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که تحمل وزن و حجم بالایی از مواد و محصولات را داشته باشند.

یکی از انواع ترولی عمومی که در بیمارستان ها استفاده می شود، ترولی حمل بیمار است. استفاده از این ترولی در بیمارستان و مراکز درمانی بسیار رواج دارد و توانسته است که کمک زیادی به بیماران و کارکنان بیمارستان ها نماید. جنس ترولی های بیمارستانی باید کاملا آنتی باکتریال باشد، تا از انتشار باکتری و میکروب ها جلوگیری نماید.

ترولی عمومی حمل غذا

نام دیگر ترولی عمومی چرخ دستی است، همانطور که گفتیم این نوع از ترولی ها در مکان های زیادی مورد استفاده قرار میگیرند.یکی از موارد استفاده از این نوع ترولی در رستوران ها برای حمل غذا، نوشیدنی، ظروف تمیز، ظروف کثیف می باشد. وزن این نوع از ترولی ها بسیار پایین و کم است و همچنین این امکان را به کاربر می دهد تا به راحتی بتواند با آن بچرخد. با استفاده از این ترولی می توان در زمان کوتاهی غذا و نوشیدنی را برای مشتریان سرو کرد. همانطور که حتما دیده اید ترولی عمومی و سایر ترولی ها برای اینکه به راحتی به حرکت درآیند و جا به جایی آنها آسان باشد دارای چرخ های می باشند. جنس چرخ این نوع از ترولی از پلاستیک های فشرده و مقاوم است. یکی از مزیت های این چرخ ها این است که کمترین صدایی را در فضا ایجاد نکند تا آرامش و آسایش مشتریان به هم نریزد.

مزایای ترولی حمل غذا

ترولی عمومی حمل غذا مزایا و کاربردهای فراوانی دارد که در ادامه مطلب برخی از آنها را بررسی و معرفی خواهیم کرد. اولین و برترین مزیت این نوع از ترولی این است که برای جا به جایی و رساندن ظروف و غذا به مشتریان نیازی نیست که از چندین نیروی کار و یا خدمه استفاده شود. زیرا با قرار دادن انواع وسایل در تعداد بالا بر روی یک ترولی می توان به راحتی آنرا حمل نمود. در واقع به یک نفر برای به حرکت در آمدن ترولی نیاز وجود دارد. از دیگر مزایای ترولی عمومی حمل غذا این است که دیگر فشار زیادی به نیروی انسانی برای حمل ظروف و غذا وارد نمی شود و به راحتی با یک فشار کم این وسیله به حرکت در می آید.

دیگر موردی که می توان به آن اشاره کرد، وجود امنیت در استفاده از این وسیله است. ساخت ترولی ها به گونه ای می باشد که فضا و بخش های مشخصی برای ظروف تعبیه شده است تا در زمان حرکت با یکدیگر برخورد نکنند و آسیب نبینند. یکی دیگر از مزایای ترولی عمومی حمل غذا این است که سرو غذا و نوشیدنی برای مشتریان در زمان کوتاهی انجام می شود و همین امر باعث می شود که غذا دمای اولیه ای خود را حفظ نماید و زمانی که به دست به مشتری می رسد سرد نشود و همچنین نوشیدنی های سرد نیز دما و سرمای خود را از دست نمی دهند. این مسئله برای صاحبان رستوران ها بسیار با اهمیت است زیرا رضایت مشتریان از هر چیزی برای این افراد مهمتر است.

 نمایش:
امتیاز: 4 از 5. مجموع 12 رای
۱۴۰۱/۰۲/۱۷ | بازدید: 189 | 1651947528