ساخت میز غذاخوری کارگاهی

ساخت میز غذاخوری کارگاهی

میز غذا خوری کارگاهی در مدل های مختلف در جنس استیل، پلاستیکی و ... توسط تیم حرفه ای شرکت پارسینا سازه طراحی و ساخته می شود.

ساخت میز غذاخوری کارگاهی

ساخت میز غذاخوری کارگاهی یکی از خدمات شرکت فنی و مهندسی پارسینا سازه می باشد،این شرکت در زمینه ساخت انواع میز غذاخوری، انواع ترولی، صندلی های چرخدار، میزهای مونتاژ و بسته بندی فعالیت دارد، تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده در این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند و همچنین در طراحی و تولید انواع محصولات از بهترین و با دانش ترین کارشناسان و مهندسان استفاده می شود. همواره صاحبان صنایع و شرکت ها به دنبال محصولاتی و تجهیزاتی هستند که دارای بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت باشند، ما به شما در شرکت پارسینا سازه این تضمین را می دهیم که تمامی محصولات و تولیدات این شرکت با بهترین مواد و متریال ساخته می شود و از درجه کیفیت بسیار زیادی برخوردار هستند، یکی از تولیدات این شرکت ساخت میز غذاخوری کارگاهی است،در ادامه مطلب در مورد ویژگی های میز غذاخوری کارگاهی توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

ساخت میز غذاخوری کارگاهی در شرکت پارسینا سازه با استفاده از متریال با کیفیت و مطلوب صورت می گیرد،در ساخت میز غذاخوری از مواد مختلفی استفاده می شود، برای مثال این میزها از موادی مانند استیل، چوب، پلاستیک و فلز ساخته می شوند، هر کدام از این میزها دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه در مورد آنها توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد. هر شرکتی می تواند با توجه به نیاز و بودجه ای در دست میز مناسب را از جنس و ابعاد مناسب سفارش دهد.

میز غذاخوری استیل

یکی از انواع ساخت میز غذاخوری کارگاهی از جنس استیل است، استفاده از این مواد دارای مزایا و معایبی است، از مزایای این میزها می توان به این موارد اشاره کرد، میزهای استیل به راحتی قابل شستشو و تمیز نمودن هستند، از آنجای که از این میزها برای صرف غذای کارگران استفاده می شود باید موارد بهداشتی به صورت کامل در آنها رعایت گردد زیرا غذا با سلامتی انسان ها ارتباط دارد و اگر میز آلوده باشد امکان دارد که این آلودگی ها به افراد منتقل شوند. از دیگر مزایای استفاده از میز استیل این است که می توان این میز را در سایز و ارتفاع گوناگون بنا به درخواست مشتریان می سازند.

ساخت میز غذاخوری کارگاهی یکی مزیت دیگری دارد که از متریال سبک در ساخت این میز استفاده می شود تا به راحتی قابل حمل و جابجایی باشد، در مورد معایب میز های استیل باید بگوییم که از آنجایی که مرتبا از آب و مواد ضدعفونی کننده و مواد شوینده برای تمیز کردن آن استفاده می شود امکان دارد که دچار زنگ زدگی شوند. البته باید به این موضوع نیز توجه شود که بهتر است از میزهای استیل در شرایط آب و هوایی خشک استفاده شود زیرا در موقعیت جغرافیایی مرطوب و شرجی امکان آسیب و زنگ زدگی در آنها وجود دارد و از عمر مفید آنها می کاهد.

میز غذاخوری پلاستیکی

ساخت میز غذاخوری کارگاهی از جنس پلاستیک فشرده یکی از کاربردی ترین انواع میز غذاخوری در شرکت ها و صنایع می باشد، این میزها نیز دارای مزایا و معایبی می باشد از مزایای این میزها می توان به این موارد اشاره نمود،پلاستیک به کار برده در این میزها از جنس پلاستیک فشرده می باشد و از مقاومت و استحکام بسیار زیادی برخوردار است، این میزها نیز می توانند در سایز و ابعاد متنوعی ساخته شوند، به دلیل سبکی وزن امکان جابجایی آنها به راحتی وجود دارد.یکی از مهمترین معایب میزهای پلاستیکی این است که امکان شستشو در این میزها کمی دشوارتر است و به راحتی نمی توان آنها را تمیز نمود.میز غذاخوری پلاستیکی بسیار مقرون به صرف است و از نظر قیمتی کاملا مناسب می باشد.

ساخت میز غذاخوری کارگاهی فلزی

یکی دیگر از انواع ساخت میز غذاخوری کارگاهی میزهای فلزی است، میز فلزی از آنجایی که معمولا دارای وزن زیاد می باشد و امکان جابجایی آنها با مشکل روبرو است نسبت به سایر میزهای نام برده شده کاربرد کمتری دارد، این میزها در برخورد با آب خیلی زود دچار زنگ زدگی می شوند و در نگهداری از آنها باید نهایت دقت به عمل آید.میزهای فلزی معمولا از قیمت بیشتری نسبت به میزهای دیگر برخوردار است و برای صاحبان صنایع مقرون به صرفه نمی باشند. برای ساخت میز غذاخوری کارگاهی در جنس های مختلف می توانید به مجموعه ای پارسینا سازه مراجعه نمایید.

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۱/۰۴/۳۱ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 498 | 1658493242