ترولی فروشگاهی

ترولی فروشگاهی

ترولی فروشگاهی به منظور افزایش رفاه مشتریان طراحی و تولید شده است.تمامی فروشگاه های بزرگ و کوچک همواره باید با استفاده از انواع ترولی و تجهیزات گوناگون به دنبال راهی باشند تا رضایت مشتری و رفاه آنها را تامین نمایند.یکی از بزرگترین و مهمترین مشکلات و سختی های مشتریان در هنگام خرید جابه جایی محصولات و رساندن آن به درب اتومبیل آنها است، از این رو ترولی فروشگاهی که با نام چرخ دستی نیز شناخته می شود بهترین ابزار برای رفع این مشکل است.

برای اولین بار استفاده از چرخ دستی یا ترولی در فروشگاه های زنجیره ای اتفاق افتاد.اما با گذشت زمان فروشگاه های نسبتا کوچکتری نیز از این ترولی ها استفاده کردند.نکته ای مهم این است که برخی از افراد تصور می کنند که چرخ دستی همان سبد خرید است که این تصور بسیار اشتباه می باشد. چرخ دستی یا ترولی دارای چرخ های برای جا به جایی راحت تر است.

ترولی فروشگاهی چست؟

ترولی فروشگاهی نیز همانند سایر ترولی ها به منظور ایجاد کمک رسانی به افراد در حمل و جا به جایی انواع مواد و محصولات طراحی و تولید شده است.ترولی ها با توجه به قفسه و چرخ های که در آنها تعبیه شده اند این امکان را به افراد می دهند حجم و وزن زیادی از مواد را در آنها قرار دهند و به راحتی با یک فشار کم آنرا به حرکت درآورند و تا درب اتومبیل خود برسانند. با توجه به این موضوع که در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک افراد باید خریدهای خود را به دستگاه بارکد خوان برسانند وجود این ترولی ها کمک فراوانی می کند تا حمل اجناس خریداری شده راحتتر باشد.اگر به دنبال خرید ترولی فروشگاهی می باشید می توانید با توجه به بودجه و نیاز خود مناسب ترین ترولی را از گروه صنعتی پارسیناسازه خریداری نمایید.

انواع ترولی فروشگاهی

ترولی فروشگاهی که در فروشگاه ها و سوپر مارکت های بزرگ استفاده می شوند، دارای جنس های گوناگونی هستند.جنس یکی از این ترولی ها فلزی می باشد.این ترولی به صورتی است که قفسه آن از جنس فلزهای توری است و در زیر آن چرخ های پلاستیکی یا آهنی تعبیه شده است. اما امروزه بیشتر از چرخ های با جنس پلاستیک فشرده استفاده می شود زیرا علاوه بر اینکه تحمل وزن بالا را دارند کمترین سر و صدا نیز در هنگام استفاده از آن ایجاد می شود. یکی دیگر از ترولی فروشگاهی که حتما به وفور آنرا در فروشگاه های اطراف خود دیده اید ترولی پلاستیکی است.جنس این ترولی از پلاستیک با کیفیت و فشرده می باشد. از مزایای این ترولی وزن سبک آن در هنگام حمل و جابه جایی است. این نوع از ترولی با گذشت زمان مانند ترولی فلزی زنگ نمی زند و طول عمر بیشتری دارد.از نظر زیبایی نیز جلوه ای بهتری در فروشگاه ها ایجاد نموده است.

ترولی نظافتی

همانطور که در مطالب قبل به آن اشاره کردیم ترولی نظافتی از آن دسته ترولی های است که در هر مکانی مورد استفاده قرار می گیرد.فروشگاه ها به دلیل رفت و آمد زیاد و ازدحام و شلوغی خیلی زود کثیف و آلوده می شوند به این ترتیب نیاز به ترولی نظافتی در فروشگاه نیز وجود دارد تا با استفاده از آن امر نظافت و رعایت بهداشت تسهیل بخشیده شود و همچنین در زمان کمی موارد نظافتی رعایت گردد.پرسنلی که در این حیطه فعالیت دارند میتوانند به راحتی مواد شوینده و ابزار کار خود را در ترولی نظافتی قرار دهند و هر ناحیه ای که نیاز به تمیز شدن دارد را از هرگونه آلودگی پاک نمایند.

خرید ترولی فروشگاهی

شرکت فنی و مهندسی پارسیناسازه سالهای زیادی است که در زمینه تولید انواع ترولی و ترولی فروشگاهی در ایران فعالیت دارد. یکی از مزیت های این شرکت نسبت به رقبا این است که شما در هر منطقه و شهری از ایران می توانید از این شرکت ترولی مورد نیاز خود را خریداری نمایید.ترولی های تولید شده این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند. شما به دنبال هر نوع ترولی که باشید می توانید آنرا در این شرکت خریداری نمایید. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید یا اگر امکان مراجعه حضوری برای شما وجود داشت به شرکت مراجعه نمایید و از راهنمایی های مشاوران ما در این شرکت بهره ببرید.

 نمایش:
امتیاز: 4 از 5. مجموع 12 رای
۱۴۰۱/۰۲/۱۷ | بازدید: 680 | 1651947650