ترولی و کاربرد آن در هتل

ترولی و کاربرد آن در هتل

ترولی هتلی یکی از انواع ترولی می باشد که جهت جابجایی و حمل وسایل و چمدان های مسافران استفاده می شود.

ترولی و کاربرد آن در هتل

ترولی از آن دسته ابزاری است که در مکان های مختلفی مانند هتل، فروشگاه، بیمارستان، رستوران و... مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از ترولی اهداف گوناگونی دارد، اما آنچه که در تمامی ترولی ها مشابه است این موضوع است که این وسیله برای رفع نیاز های انسان، سهولت کارها، تسریع در زمان به وجود آمده است.شرکت های سازنده ای ترولی از مواد و متریال مختلفی برای ساخت آن استفاده می کنند، تمامی این متریال باید در بالاترین کیفیت باشند تا د رنهایت ترولی ساخته شده از کیفیت و مرغوبیت خوبی برخوردار باشد.

یکی از مکان های که استفاده زیادی از ترولی در آن می شود هتل ها هستند، ترولی های هتلی معمولا در انواع مختلف و کاربرد گوناگونی در بازار وجود دارند. شرکت پارسینا سازه قصد دارد که در این مطلب در مورد ترولی و کاربرد آن در هتل توضیحاتی را برای شما همراهان عزیز ارائه دهد.

ترولی چیست؟

در مطلب ترولی و کاربرد آن در هتل قبل از هر چیزی باید بگوییم که، ترولی ابزاری است که معمولا دارای چهار چرخ می باشد، در ساخت ترولی از موادی مانند استیل، پلاستیک فشرده، آهن استفاده می شود، استفاده از هر کدام از این مواد با توجه به هدف بکارگیری ترولی انتخاب می گردد، ترولی ها در اشکال، ابعاد و سایزهای متنوعی تولید می شوند تا مصرف کنندگان با خیالی آسوده ترولی مد نظر خود را انتخاب نمایند.

ترولی و کاربرد آن در هتل

ترولی و کاربرد آن در هتل باعث شده است که صاحبان هتل ها از انواع ترولی برای خدمات رسانی به مشتریان خود استفاده نمایند، از انواع ترولی که در هتل ها استفاده می شود می توان به ترولی نظافتی، ترولی رستورانی ، ترولی حمل چمدان اشاره کرد. هر کدام از این ترولی ها یک وظیفه و کاربرد مشخصی دارند که در ادامه این مطلب آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ترولی نظافتی

در مطلب ترولی و کاربرد آن در هتل اولین ترولی که باید معرفی نماییم ترولی نظافتی است، همانطور که از نام این ترولی مشخص است برای انجام امور نظافتی و خدماتی مورد استفاده قرار می گیرد، یکی از مسائل مهم برای مسافران در انتخاب یک هتل نظافت و تمیزی هتل است، پرسنل و خدمه هتل می توانند با استفاده از این ترولی ها تمیز کردن هتل را در کوتاه ترین زمان و با سهولت انجام دهند، این ترولی ها دارای قفسه و طبقات مختلفی می باشند تا بتوان ملحفه و روبالشتی های تمیز و کثیف را تفکیک نمود، همچنین امکان قرار گیری مواد شوینه و ابزار کار پرسنل در ترولی باعث شده است که پرسنل برای نظافت با دشواری حمل این ابزار روبرو نشوند.جنس ترولی های نظافتی معمولا از استیل است، زیا حمل آنها به راحتی انجام می شود و امکان شست و شو در آنها وجود دارد.

ترولی حمل چمدان

صاحبان هتل ها برای ایجاد رفاه و آسایش مسافران از ترولی حمل چمدان در هتل استفاده می کنند، با استفاده از این ترولی پرسنل می توانند تعداد زیادی از چمدان و ساک مسافران را به راحتی تا اتاق مسافران حمل نمایند و یا اینکه چمدان ها را تا پارکینگ هتل و درب اتومبیل مسافران انتقال دهند.

ترولی رستورانی

در ادامه این مطلب ترولی و کاربرد آن در هتل باید ترولی رستورانی را بررسی نماییم، بسیاری از هتل ها به منظور آسایش مسافران خود، دارای رستوران برای صرف غذا می باشند تا مسافران آنها برای صرف غذا به مکان دیگری مراجعه نکنند، همین امر باعث شده است که در بخش رستوران هتل از ترولی استفاده شود، ترولی که در این بخش استفاده می شود معمولا از جنس استیل است، دلیل استفاده از استیل این است که به راحتی موارد و نکات بهداشتی رعایت گردد و قابل شست و شو باشد.

از دیگر دلایل استفاده از استیل در این مدل ترولی ها این است که با وجود قفسه و طبقات تعبیه شده در آن دمای غذا حفظ می شود و با دمای اصلی به دست مشتریان می رسد. شرکت پارسیناسازه این مطلب را با عنوان ترولی و کاربرد آن در هتل گردآوری نموده است تا کاربران عزیز اطلاعات بیشتری در مورد ترولی هتلی به دست آورند. برای خرید هر یک از انواع ترولی می توانید یا به صورت حضوری به مجموعه مراجعه نمایید و یا از طریق شماره های درج شده در وب سایت با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید. مشاوره های این مجموعه کاملا به صورت رایگان انجام می شود.

امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۱/۰۴/۲۶ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 387 | 1658063274