کاربرد میز بسته بندی

کاربرد میز بسته بندی

میز بسته بندی یکی از تجهیزات تولیدی شرکت پارسیناسازه است که در فرایند بسته بندی محصولات استفاده می شود.

کاربرد میز بسته بندی در صنایع مختلف

این میز ها یکی از ابزار هایی هستند که برای تسهیل و تسریع کارهای بسته بندی توسط شرکت های مختلفی از جمله پارسینا سازه طراحی و تولید شده اند. این میز ها به پرسنل و اپراتور های بسته بندی این امکان را می دهد که دور این میز بایستند و محصولات تولیدی را بسته بندی کنند. ما در این مطلب قصد داریم کاربرد های میز بسته بندی را مورد بررسی قرار دهیم. همان طور که می دانید صنایع مختلفی هستند که در زمینه تولید فعال هستند.

این شرکت ها محصولات خود را به دو روش کلی بسته بندی می کنند. برخی از این روش ها بسته بندی های دستی و برخی از آن ها بسته بندی اتوماتیک هستند.

میز بسته بندی

میز های بسته بندی معمولا برای بسته بندی کردن انواع محصولاتی هستند که به صورت دستی انجام می شوند. محصولاتی مانند مواد غذایی خاص که در شرایط ایده ال هستند معمولا برای به صورت تمام اتوماتیک بسته بندی می شوند اما برخی از محصولات، از جمله محصولاتی هستند که برای بسته بندی آنها باید حتما از میز بسته بندی دستی استفاده کرد. در این میز ها معمولا پرسنل به صورت مشخصی در جاهای خاص تعیین شده قرار می گیرند و محصولات تولیدی را بسته بندی می کنند. معمولا این میز ها از طریق نوار های نقاله متحرک استفاده می کنند. این نوار نقاله ها محصولات تولیدی را با سرعت ثابت به سمت میز هدایت می کنند و پرسنل محصولاتی که میرسد را به کمک سایر ابزار های بسته بندی که در اختیار دارند بسته بندی کرده و در باکس های مشخص شده قرار می دهند.

استاندارد های میز بسته بندی

در ادامه مطلب کاربرد های میز بسته بندی قصد داریم در خصوص استاندارد های میز بسته بندی به شما اطلاعاتی را ارائه دهیم. اگر چه که با توجه به نوع محصول تولیدی و همچنین شرایط کارخانه و سیاست های داخلی مجموعه ها استاندارد های میز بسته بندی می تواند تغییر کند، اما باید این را بدانید که این میز ها برای هر شرکت تولیدی و هر محصول دارای استاندارد های ثابتی هستند که معمولا در حین طراحی و تولید این استاندارد ها توسط شرکت ها ارائه دهنده همچون پارسینا سازه رعایت می شود و به آن ها توجه می شود. این استاندارد ها در پارامتر هایی مشخصی رعایت می شود که برخی از این پارامتر ها عبارت اند از:

  •  استاندارد میز بسته بندی از نظر ارتفاع
  •  رعایت استاندارد میز بسته بندی از نظر طول
  •  رعایت استاندارد های میز بسته بندی از نظر عرض
  •  رعایت استاندارد های لازم برای قرار گرفت محصول
  •  داشتن استاندارد های لازم برای قرار گرفتن ابزار بسته بندی

این موارد از مهم ترین استاندارد هایی هستند که باید حتما در زمان طراحی میز های بسته بندی مورد استفاده قرار بگیرد.

کاربرد میز بسته بندی

همان طور که گفتیم در تمامی صنایع تولیدی از میز های بسته بندی استفاده می شود. برخی از این صنایع از میز های بسته بندی اتوماتیک استفاده می کنند که در آن نوار نقاله محصول را وارد دستگاه شرینگ کرده و دستگاه به صورت اتوماتیک محصول را بسته بندی می کند اما برخی از محصولات برای بسته بندی نیاز به استفاده از میز های بسته بندی دستی دارند که تمامی مراحل بسته بندی به صورت دستی در آن ها انجام می شود.

مهمترین کاربرد های میز بسته بندی عبارت اند از:

  • کاربرد در صنایع تولیدی
  • کاربرد در صنایع بهداشتی
  • کاربرد در صنایع غذایی
  • کاربرد در صنایع خانگی

این ها بخشی از مهم ترین کاربرد های میز بسته بندی می باشد. همان طور که می دانید شرکت پارسینا سازه یکی از شرکت های ارائه دهنده انواع میز بسته بندی مطابق با شرایط و استاندارد های هر شرکت تولیدی می باشد که برای برخی از شرکت ها و محصولات تولیدی سفارشی سازی میز های بسته بندی را هم انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

امتیاز: 4 از 5. مجموع 12 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۱/۰۳/۲۶ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 513 | 1655378961