ابعاد استاندارد میز مونتاژ چقدر است؟

ابعاد استاندارد میز مونتاژ چقدر است؟

ابعاد استاندارد میز مونتاژ چقدر است؟

ابعاد استاندارد میز مونتاژ چقدر است؟ از نکات بسیار مهم در انتخاب و خرید این میز برای صنایع مختلف است، میز مونتاژ در اکثر صنایع و مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از این میز مزایا و ویژگی های زیادی دارد، برای مثال، باعث کاهش میزان خستگی پرسنل در هنگام کار می شود، استفاده از میزهای مونتاژ سبب افزایش بهره وری و بهبود کیفیت کار پرسنل خواهد شد، همچنین به دلیل قرارگیری تمامی تجهیزات و قطعات مونتاژ بر روی میز امکان دسترسی راحتتر و سریعتر نیز ایجاد می شود. شرکت های تولیدی زیادی فرایند مونتاژ را انجام می دهند و برای سرعت بخشیدن به کار وجود میز مونتاژ بسیار ضروری و با اهمیت است.در ادامه مطلب قصد داریم که در مورد ابعاد استاندارد میز مونتاژ و ویژگی های این میز توضیحات بیشتری را ارائه دهیم.


میز مونتاژ


یکی از تجهیزات و امکاناتی که صنایعی که در زمینه ای مونتاژ محصولات و قطعات فعالیت دارند به آن نیاز دارند، میز مونتاژ می باشد، برای خرید این میز باید به جنس، ابعاد استاندارد میز مونتاژ، امکانات آن توجه ای ویژه ای شود.صنایع متعددی فرایند مونتاژ را در کارگاه و کارخانه انجام می دهند، صنعت خودروسازی، ساخت کلید و پریز، لوازم برقی مانند یخچال، تلویزیون، وسایل گرمایشی و سرمایشی از صنایعی هستند که فرایند مونتاژ در آنها صورت می گیرد. بدین ترتیب وجود میز مونتاژ می تواند کمک زیادی در این امر داشته باشد.شرکت های تولیدی میز مونتاژ انواع محصولات، شرایط و استانداردهای خاصی را رعایت می کنند که با کیفیت ترین و مناسب ترین میز را طراحی و تولید نمایند.


ابعاد استاندارد میز مونتاژ


یکی از نکات مهم در خرید این میز توجه به ابعاد استاندارد میز مونتاژ می باشد، شاید این سوال برای شما پیش بیاید که استاندارد ابعاد میز مونتاژ چیست؟ در جواب به این سوال باید بگوییم که ابعاد میز مونتاژ باید با توجه به کارگران و پرسنلی که از آن میز برای مونتاژ استفاده می کنند باشد، اما طبق استانداردهای جهانی شرکت های تولیدی این میز را در ابعاد 80*100 طراحی و تولید می نمایند که امکان تغییر آن با توجه به درخواست پرسنل وجود دارد یکی از ویژگی های میزهای مونتاژ محصولات این است که شرکت های تولیدی امکان تغییر سایز و ابعاد در میز را تعبیه نموده اند تا پرسنل به راحتی در پشت آن قرار بگیرند و کار خود را در زمان مناسب و کیفیت بالا انجام دهند.


یکی دیگر از دلایل اهمیت ابعاد استاندارد میز مونتاژ برای صنایع این است که در ساخت و تولید این میز به این موضوع توجه شده است که امکان قرارگیری تمامی قطعات و ابزار مورد نیاز در آن وجود داشته باشد تا پرستل و کارگران بتوانند به راحتی به این قطعات و ابزار دسترسی داشته باشند و سرعت و کیفیت کار بهبود بخشیده شود.


مشخصات فنی میز مونتاژ


در ادامه مطلب ابعاد استاندارد میز مونتاژ باید در مورد برخی از مشخصات فنی این میز صحبت کنیم، تا زمانی که به دنبال خرید این میز هستید بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید و مناسب ترین میز را خریداری نمایید، برای مثال می توان به این موارد اشاره کرد:


امکان سفارش ابعاد و سایز مشخص توسط صاحبان صنایع


انتخاب و سفارش شاسی با توجه به طول و عرض درخواستی نسبت به قطعات مونتاژی


امکان نشستن و ایستادن پرسنل و کارگران در دو طرف میز برای انجام کار، با هدف استفاده ای بهینه از فضا و میز


ابعاد استاندارد میز مونتاژ 80*100 می باشد، که البته با سفارش مشتریان قابل تغییر است.


جنس میزها باید به گونه ای باشند که امکان رعایت بهداشت وجود داشته باشد


زمانی که از نوار نقاله مونتاژ استفاده می شود حتما باید از الکتروموتور برای به حرکت در آمدن تسمه استفاده شود.


وجود قفسه و طبقات در قسمت های زیرین میز مونتاژ به منظور قرار گیری قطعات و ابزار گوناگون


وجود چراغ های ال ای دی در قسمت بالای میز برای ایجاد روشنایی و دید بهتر در حین کار


وجود کلید و پریز برق بر روی میز بسته بندی


تعبیه و وجود یک قفسه به نام شلف کمی دورتر از میز برای قرارگیری ابزار و تجهیزات مورد نیاز پرسنل و خدمه


روی میزهای مونتاژ از یک لایه تسمه پی وی سی آنتی استاتیکی بهره برده می شود که به منظور اینکه نسبت به برق و مونتاژ مقاوم و نارسانا باشد.


اهمیت استفاده از میز مونتاژ


ما در این مطلب این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم که ابعاد استاندارد میز مونتاژ چقدر است اما باید در خصوص اهمیت استفاده از میز مونتاژ هم در صنعت به شما اطلاعاتی را ارائه دهیم. در زمینه تولید ما همیشه نیاز داریم که قطعات را به صورت جداگانه تولید کرده و در ادامه این قطعات را به صورت کاملا استاندارد با یکدیگر مونتاژ کنیم تا همه چیز برای ما خوب پیش برود. از همین رو برای اینکه بتوانیم عملیات مونتاژ را به درستی انجام دهیم نیاز به فضایی داریم که این امکان را برای ما فراهم کند. این مسئله تنها با استفاده از یک نظم می تواند به خوبی اتفاق بیفتد. نظمی که می شود از طریق میز مونتاژ آن را برآورده کرد.


برای همین منظور شما علاوه بر اینکه باید بدانید ابعاد استاندارد میز مونتاژ چقدر است باید به خوبی با اهمیت استفاده از این میز هم آشنا باشید. این میزها ابزارهایی هستند که به شما کمک می کنند که بتوانید به خوبی عملیات مونتاژ هر یک از قطعات تولیدی را انجام دهید. به این ترتیب می توانید دقت، نظم و سرعت مونتاژ سیستم خود را به اندازه ای قابل توجه افزایش دهید. از همین رو ما به شما توصیه می کنیم برای تهیه این میزها اقدام کرده و شرایط کاری خود را بسیار ساده تر نمایید.


سخن پایانی


در نهایت باید به شما بگوییم که پس از اینکه متوجه شدید ابعاد استاندارد میز مونتاژ چقدر است و برای مجموعه شما با شرایط کاری شما چه ابعادی مورد نیاز می باشد، می توانید از طریق شماره های مندرج در همین وب سایت با مشاوران و کارشناسان ما در پارسینا سازه تماس حاصل نمایید تا اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کرده و پس از دریافت مشاوره های رایگان برای خرید این محصولات اقدام کنید.امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۱/۰۹/۲۶ | مقالات | وحید یوسفی مهر | بازدید: 308 | 1671303971